Maffashion i Jessica Mercedes Polskie blogerki na New York Fashion Week. Która wypadła lepiej?

Po raz kolejny na New York Fashion Week mamy bardzo mocną reprezentację! Polskie blogerki modowe – Maffashion i Jessica Mercedes odwiedzają pokazy najlepszych światowych projektantów i prezentują się w najwyższej klasy stylizacjach.

Maffashion i Jessica Mercedes w Nowym Jorku

Maffashion i Jessica Mercedes to dwie najpopularniejsze blogerki modowe w Polsce, które przez kilka lat swojej działalności w sieci zdążyły wyrobić sobie niezłą pozycję. Ich skromne blogi zastąpiły duże portale modowe, one same zatrudniają do ich prowadzenia kilkuosobowy zespół ludzi, a ich nazwiska stały się osobną marką. Zdjęcia robione w mieszkaniu, przed domem czy na tle zwykłej ściany, zmieniły się w profesjonalne sesje na rajskich wyspach, w Nowym Jorku, czy innych ekskluzywnych miejscach. Maffashion i Jessica Mercedes są już na tyle popularne, że dzięki współpracy z markami, mogą brać udział w pokazach najlepszych światowych projektantów i pojawiać się na Tygodniach Mody. Obecnie trwa New York Fashion Week, na którym pojawiły się obydwie dziewczyny. Na jakie pokazy je zaproszono?

Maffashion i Jessica Mercedes Kirschner kilka dni temu poleciały do USA, by wziąć udział w New York Fashion Week. W ramach nowojorskiego tygodnia mody odbywają się pokazy najważniejszych i najbardziej luksusowych marek. Polskie blogerki na część z nich mają zaproszenia. A na pokaz marki Self Portrait Jessica i Julia wybrały się nawet razem. Przypomnijmy, że w ostatnim czasie sukienki Self Portrait stały się niezwykle popularne wśród gwiazd. Ubrania tej marki wyjątkowo pokochały m.in. Małgorzata Rozenek, czy Natalia Siwiec. 

Maffashion i Jessica Mercedes wzięły również udział w pokazach m.in. Philip Plein, czy Victoria Beckham, a dodatkowo Julia zaliczyła także pokazy Zimmermann oraz Oscar de la Renta i na tym dziewczyny na pewno nie skończą.

  Maffashion i Jessica Mercedes w Nowym Jorku - Maffashion i Jessica Mercedes Polskie blogerki na New York Fashion Week. Która wypadła lepiej? [ZDJĘCIA]  Maffashion i Jessica Mercedes w Nowym Jorku - Maffashion i Jessica Mercedes Polskie blogerki na New York Fashion Week. Która wypadła lepiej? [ZDJĘCIA]  Maffashion i Jessica Mercedes w Nowym Jorku - Maffashion i Jessica Mercedes Polskie blogerki na New York Fashion Week. Która wypadła lepiej? [ZDJĘCIA]  Maffashion i Jessica Mercedes w Nowym Jorku - Maffashion i Jessica Mercedes Polskie blogerki na New York Fashion Week. Która wypadła lepiej? [ZDJĘCIA]  Maffashion i Jessica Mercedes w Nowym Jorku - Maffashion i Jessica Mercedes Polskie blogerki na New York Fashion Week. Która wypadła lepiej? [ZDJĘCIA]Victoria Beckham promoting her 'dVb by Victoria Beckham' denim and sunglasses collections at Saks, Fifth Avenue, Chicago, America - 15 Feb 2008article-2416433-1BB2A8C3000005DC-847_634x505article-2416433-1BB8BB8A000005DC-372_634x846

Reklamy

8 myśli na temat “Maffashion i Jessica Mercedes Polskie blogerki na New York Fashion Week. Która wypadła lepiej?

 1. Wg mnie lepiej chyba wyglądała Mercedes.
  A u mnie dobrze 🙂 Zmieniłam pracę, na razie się klimatyzuję, ludzie są sympatyczni, obowiązków na razie dosyć mało, więc nie mogę narzekać, i do domu mam bliżej, więc rano mogę dłużej pospać 🙂 Na urlop tylko nigdzie nie pojadę, jak już pisałam kiedyś, ale trudno, coś za coś, w przyszłym roku zaplanujemy coś extra :)) A co u Ciebie? :*

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s